راهنمایی

logo

 

سایت ما مجموعه ای کامل از فایل های صوتی اعم از کتاب صوتی و پادکست می باشد که تمام سعی خود را میکند
کتاب ها را پایین ترین قیمت ممکن عرضه کنیم تا شنونده ها بیشتری داشته باشیم .
ما از سال 1399 شروع به کار کرده ایم با هدف ایجاد فروشگاهی بزرگ برای خرید و فروش فایل های صوتی .

 

پادکست

پادکست

 

توی بخش پادکست سایت ما ، پادکست های خیلی متفاوتی در زمینه های مختلف مثل روان گردان ها ، زیست شناسی ، نجوم ، تاریخ ، فلسفه و … موجود هستند که میتوانید به صورت رایگان استفاده کنید .

 

 

کتاب های صوتی رایگان

سایت ما برای کتاب صوتی دو برنامه دارد ، اول بخش بزرگ تر می باشد که شامل تمامی کتاب های صوتی رایگان میشوند که می توانید استفاده کنید و همچنین بخش محصولات که کتاب های خاص تری را که بخش کوچک تری را تشکیل میدهند را تشکیل میدهند .

 

 

فروش کتاب در بشنو

رسانه صوتی

 

شما به راحتی میتوانید در سایت ثبت نام کنید به عنوان فروشنده و کتاب ها را با صدای خودتان به فروش برسانید و کسب درآمد کنید ، شما میتوانید در سایت ما برای خود فروشگاهی بسازید و از همانجا نیز به راحتی مدیریت کنید و به اعمال مختلف بپردازید.
درصد کمسیون ما از محصولات شما %5 می باشد و سقف برداشت وجه از سایت به دلایل امنیتی و شرایط و ظوابط سایت 10000 تومان میباشد که میتوانید درخواست بازگشت وجه به حساب خود یا کیف پول دیجیتال سایت را بدهید ، 24 تا 48 ساعت طول خواهید کشید تا پول به حساب شما واریز شود .
شما میتوانید با ارجاع دوستانتان به سایت با استفاده از لینک دعوت سایت هم کسب درآمد کنید ، شما میتوانید از هر ثبت نام در سایت و هر بازدید در سایت که توسط شما بوده وجه دریافت کنید .

 

 

کپن های تخفیف

شما با هر خریدی که از سایت ما انجام خواهید داد ، علاوه بر تخفیفی که خود محصول شامل میشود بعد از خرید نیز به پاس ارجمندی شما شامل کپن خرید 5000 تومانی میشوید .

 

banner 1